Kalendorius

Balandis 2020
2
Ketvirtadienis
09:39
BuaXua Calendar

Lankytojai

Dabar svetainėje 6 svečiai (-ių) ir narių nėra

con moto nauja 1

con moto nauja 2

 

Daugiau apie kolektyvo veiklą skaitykiye paspaudę nuorodą

Vievio Lin

 

Vievio linijinių šokių grupė susibūrė 2016 metų pradžioje kaip Vievio TAU sveikos gyvensenos fakulteto sudedamoji dalis. Susirinko apie 15-20 moterų, bet pagrindinės šokėjos išliko tos pačios iki šių dienų.  Šiuo metu turime apie 25-30 būrelio narių pažengusiųjų ir pradedančiųjų grupėse.

Nuo 2017 metų rudens Vievio Tau šokėjų grupė prisijungė prie kultūros centro kolektyvo ir pasivadino „VievioLin“. Grupės šokėjos dalyvauja įvairiuose Vievio kultūros centro organizuojamuose renginiuose  ir kt.

Mūsų veikla:

 • dalyvaujame linijinių šokių festivalyje „Visagino Country“, vakarėliuose Lietuvoje, šokame turistinių išvykų metu užsienyje;
 • šokame kultūros renginiuose „Su pavasariu širdy“, „Senjorų dienos“, „Oninės“, Vilniaus m. Balsių mikrorajono šventėje, Elektrėnų rudens šventėje, Semeliškių festivalyje ir kitose aplinkinių kaimelių šventėse;
 • paskutinį gegužės savaitgalį dalyvaujame Palangos festivalyje „Sportas visiems“.
 • Kas tai yra linijiniai šokiai?
 • Tai šokiai su pasikartojančia žingsnelių seka. Šokama linijomis. Nėra fizinio kontakto tarp šokėjų. Visi juda ta pačia kryptimi, daro tuos pačius žingsnelius. Linijiniai šokiai yra siejami su amerikietiška kantri šokių kultūra. 
 • Linijinius šokius gali šokti kiekvienas žmogus nepriklausomai nuo ūgio, svorio, amžiaus ar gebėjimų. 
 •  
 • Kodėl žmonės mėgsta šokti linijinius šokius?
 • nereikia partnerio;
 • gera muzika;
 • tinka visoms amžiaus grupėms;
 • tai šokiai, kuriuos galima šokti visur ir visada.

Linijiniai šokiai madingi ir populiarūs, nes juos šokti yra paprasta ir efektyvu. Tai tapo puikus būdas paskatinti publiką susiburti į šokių aikštelę. Šie šokiai ne tik puiki laisvalaikio praleidimo, sveikatingumo ir saviraiškos forma. Sykiu tai - gyvenimo būdas.

 

Vievio linijinių šokių vadovė Nijolė Anskaitienė

 

LievioLin 6 VievioLin 4

VievioLin 7

 

VievioLin 8 VievioLin 11

 

 VievioLin 9

Sportiniai šokiai

Sportinių šokių būrelis „Sportiniai šokiai“ susikūręs 2019 m. rugsėjo mėnesi, dalyvauja 12 įvairaus amžiaus metų vaikai. Vaikai ruošiami dalyvauti vietiniuose renginiuose, o ateiti pradėti dalyvauti sportinių šokių varžybose po visą Lietuvą, bei užsienyje. Vaikai būrelio metu, išmoksta ne tik šokti, bet laviną: discipliną, bendravimo įgūdžius, stovėseną, įgauną drąsos bei pasitikėjimo savimi, vystosi vaikų koordinacija. Šokių treneris Robertas Urbonavičius, turintis 16 metų šokių patirties, varžybų finalininkas bei prizininkas. Mielai išmokys jūsų būsimus šokėjus šokti. 

Kolektyvo/būrelio vadovas  Robertas Urbonavičius

foto-3 foto-2 foto-1

foto-5 foto-6

 

Šiuolaikiniai šokiai

 

Šiuolaikinių šokių būrelis tai vieta, kurioje tiek vaikai, tiek jaunimas gali atsiskleisti ir pažinti spalvingą šokių pasaulį. Šokis - puikus būdas lavinti lankstumą, ištvermę, koordinaciją, muzikalumą, gerinti choreografinius įgūdžius. Užsiėmimuose deriname skirtingų stilių šokius kartu su įvairiažanre muzika. Šiuolaikinių šokių būrelyje savo idėjomis dalinasi bei pasirodymus papildo ir patys šokėjai. Aktyviai dalyvaujame Vievio miesto ir saivaldybės renginiuose bei projektuose. Jei mėgsti judėti ir dalintis gera nuotaika, prisijunk prie mūsų!

 

nuotrauka 2019-10-17 Šiuolaikiniai šokiai 1

Šiuolaikiniai šokiai 2 Šiuolaikiniai šokiai 3 Šiuolaikiniai šokiai 4

 

Pylimėlis

 

Vievio KC Liaudiškos muzikos kapela „Pylimėlis“ susikūrė 2000 metais. Šiuo metu kapelos veikloje dalyvauja 15 įvairaus amžiaus liaudies muziką mylinčių moterų. Kapelos repertuaras gausus liaudies bei autorinės kūrybos kūriniais, taip pat nepamirštama širdies muzika – romansai, bei nemirštanti estradinė daina. Paskutiniais metais ypatingai aktyviai pradėjus veikti įvairioms kaimų ir miestų bendruomenėms „Pylimėlis“ kviečiamas ir sėkmingai dalyvauja jų rengiamuose įvairiuose renginiuose: didžiosiose šventėse: Užgavėnės, Motinos ir Tėvo dienos, Joninės, Oninės, rudens gėrybių šventės bei pagal projektus vykdomuose renginiuose. Kaip ir kasmet mėgstantis muziką, bendravimą ir visuomeninę veiklą kolektyvas aktyviai dalyvauja įvairiuose Vievio KC, Elektrėnų KC renginiuose. Savo krašto kultūrą, liaudiškos ir autorinės muzikos kokybišką ir subtilų atlikimą „Pylimėlis“ paskutiniu metu skleidė Kaišiadorių rajone Žiežmariuose, Žasliuose, Pakertuose, Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro Čiobiškio filiale, Šiaulių kaimo bendruomenės namuose.

 

Kapelos atliekamas repertuaras nepalieka abejingų įvairaus amžiaus dainos ir šokio mylėtojų. 

 

Kolektyvo/būrelio vadovė (-as)  Ona Nenartavičienė

 Pylimėlis 3 Pylimėlis 7

Pylimėlis 1

 

 

Daugiau straipsnių...

 1. Ginėja

Subkategorijos