Kalendorius

Gegužė 2021
8
Šeštadienis
16:58
BuaXua Calendar

Lankytojai

Dabar svetainėje 7 svečiai (-ių) ir narių nėra

Projekto „Vaikų ir jaunimo menų festivalis“ baigiamasis koncertas Vievyje

 

Vievio kultūros centras rugpjūčio mėnesį vykdė Elektrėnų savivaldybės finansuojamą projektą „Vaikų ir jaunimo menų festivalis“. Paskutinį vasaros antradienį Vievio miesto aikštėje vykęs įspūdingas jaunimo koncertas skelbė projekto pabaigą.

Daugiau nei savaitę trukusiuose užsiėmimuose su įvairių sričių specialistais jaunimas galėjo išbandyti savo jėgas ir pasitikrinti muzikinius bei meninius gebėjimus. Projekto dėka jaunuoliai turėjo galimybę rinktis mėgstamą veiklą: šokių pamokas vedė talentinga festivalio savanorė – Kotryna Jankūnaitė, dainuoti scenoje ruošė specialistas iš Kaišiadorių rajono – Leonas Zubkovas, o dailės edukaciniai užsiėmimai vyko su dailininku Arvydu Bagdonu. 

Koncertą Vievio miesto aikštėje pradėjo projekto dalyviai, tarp kurių buvo ir pirmą kartą lipusių į sceną. Vadovo Leono paruoštos projekto dalyvės įvairias stiliais dainavo ir solo, ir grupėje. Publika gausiais plojimais palaikė solistes: Austėją, Mariją Rūtą, Sandrą, Aurėją ir grupę žavių merginų: Joaną, Vėtrą, Kotryną, Ievą ir Aistę. Koncerto metu gimimo dienos proga buvo pasveikinta viena iš projekto dalyvių - Joana Kučinskaitė. Žiūrovams dainų nepakako, todėl viso vakaro eigoje didžiųjų (Ignas, Vėtra, Vakarė, Joana, Iveta, Emilija, Liepa, Kamilė, Ieva ir Gabrielė) ir mažųjų (Jorengas, Deimantė, Aurėja, Iveta, Kamilė, Goda, Ada, Iveta, Rusnė, Skaistė) šokėjų grupės, paruoštos festivalio savanorės Kotrynos, publikai dovanojo net penkis energingus ir šiuolaikiškus šokius. Taip pat, visos šventės metu medžių paūksmėje buvo eksponuojama dailės darbų paroda – tai edukacinio užsiėmimo su dailininku Arvydu Bagdonu rezultatas. 

Šventės vedėja Agnė Muškietaitė garsiai džiūgavo ir gyrė Vievio aktyvų jaunimą ir jį ruošusius specialistus. O taip pat ir atvykusią viešnią – elektrėnietę, džiazo puoselėtoją ir mylėtoją – Gintarę Peciukonytę, kuri papuošė koncertą atlikdama džiazo stiliaus kūrinius. Buvo išties labai gražu. Vedėja džiaugėsi, kad šeštadienį skambėjęs džiazas Elektrėnuose, tą vakarą skambėjo Vievyje! Išties labai skirtingi muzikos žanrai ir patys įvairiausi kūriniai skambėjo tą vakarą.

Koncerto kulminacija – grupės „Black Biceps“ pasirodymas. Tai alternative comedy pop žanro grupė. Paklausus atlikėjų apie koncertų skaičius, buvo atsakyta, kad iki 100 koncertų skaičiavo, o vėliau jau pasimetė skaičiuose. Skambant paskutinei grupės dainai buvo iššautas fejerverkas, kuris ir skelbė renginio bei vasaros pabaigą.

Projekto „Vaikų ir jaunimo menų festivalis“ uždaromojo koncerto metu jaunimas turėjo progą pademonstruoti savo sugebėjimus scenoje, kurie, tikim, pravers ir ateityje, siekiant kitų asmeninių jaunuolių tikslų meninėje srityje. Džiaugiamės, kad geras oras leido šokti, groti ir dainuoti po atviru dangumi.

Organizatoriai dėkoja festivalio bičiuliams ir rėmėjams: talentingam vieviečiui Andriui Rainiui už savanorišką veiklą, įgarsinant šventę, Vievio gimnazijos direktoriui Gintarui Dobilaičiui už suteiktas patalpas projekto veikloms, Kazokiškių girininkijos girininkui Aidui Stepankevičiui už pagalbą puošiant sceną, UAB „Blikas“ už spalvingą fejerverką. 

AGNĖ MUŠKIETAITĖ

Vievio kultūros centro renginių organizatorė

 

Scenoje jaunosios atlikejos Aistė Joana Vėtra Kotryna ir Ieva

Scenoje jaunosios atlikejos Aistė, Joana, Vėtra, Kotryna ir Ieva

 

19G2JKmtkJbVbMW8p9zuzRwKyXOkyQlt3

Projekto dalyviai.